Wspolpraca

Formy współpracy

W czym mogę Tobie pomóc?

W ramach rozwoju bloga jestem otwarta na różne formy współpracy, o ile nie kłócą się one z moimi, osobistymi zasadami. Piszę blog z poczucia misji, dlatego jeśli Twój pomysł wpisuje się w moją działalność, to zaangażuję się w tę współpracę całym sercem.

Zorganizuję konkurs, wspomogę akcję profilaktyczną, zorganizuję kampanię społeczną, napiszę dobrze czytający się artykuł, lub stworzę potrzebne infografiki. Możemy razem zorganizować kampanię lub kurs, rozkręcić w social mediach Twoją markę – możliwości jest wiele!

1. Kampania Społeczna

Wszyscy wiemy jak bardzo potrzebne są kampanię społeczne w budowaniu świadomości i profilaktyki. Kampania społeczna to także dobry moment by świat poznał przez nią Ciebie, Twoją organizację czy firmę, jako organizatora. Przykładowe, dwie kampanie tworzone od podstaw przez mnie znajdziesz w zakładce “moje projekty”

2. Artykuł, wpis, materiały prasowe

Napisać wpis potrafi każdy, ale napisać dobry wpis z dbałością o jego merytorykę, a jednocześnie trafiający do czytelnika już nie każdy. Tutaj można znaleźć przykładowe artykuły mojego autorstwa w różnych czasopismach oraz na stronach – jak widać kieruję nimi pełna dowolność i różnorodność 

3. Infografiki - projekty graficzne

Zajmuję się również grafiką nie od dziś. Tworzyłam szaty graficzne nie tylko na potrzeby różnych projektów społecznych, stron ale także dla wielu firm, artystów czy blogerów. Tworzę także rysunki graficzne, projekty na koszulki, gadżety, które znajdziesz na mojej stronie na FB.

4) Przegląd Social-Mediów

Dobre social media w obecnych czasach to podstawa dobrej, profesjonalnej reklamy Twojej marki. To prawdziwa potęga, która choć z początku wydaje się skomplikowana, to z moją pomocą stanie się dla Ciebie ciekawym wyzwaniem, które Cię przestanie pokonywać, a zacznie przynosić skuteczne efekty. Mogę zrobić kompleksowy remont twoich, wszystkich kont, ale mogę też je dla Ciebie poprowadzić zupełnie za Ciebie.

5) Kampanie reklamowo-marketingowe

Wspomniałam, że interesuję się technologią, więc wszelkie konta w Google Ads, Mikrosoft nie mają przed mną tajemnic i chętnie się tą wiedzą podzielę z innymi, pomagając w skutecznych kampaniach.

6) Obsługa profilu na portalu Znany-Lekarz

Kilka lat byłam managerką jednej z placówek medycznych, więc o koncie na Znanym Lekarzu wiem już prawie wszystko i z chęcią szczerze Ci opowiem o wszelkich pułapkach oraz zaletach tej platformy, tworząc dla Ciebie spersonalizowane konto specjalistyczne, cieszące się dobrą opinią i zaufaniem.

7) Warsztaty

Z chęcią poprowadzę warsztaty z zakresu tematyki tolerancji, praw człowieka, profilaktyki zdrowotnej czy tematyki neuroróżnorodności np. w szkole, instytucji kulturalnej, czy gdziekolwiek tam, gdzie zechcesz mnie zaprosić – uwierz, że w niejednym miejscu byłam i je prowadziłam 🙂 Mogę również specjalnie na zamówienie opracować konspekt warsztatów do poprowadzenia przez Ciebie.

8) Sesje motywacyjne

Jako liderka z zakresu przeciwdziałania przemocy w społecznościach imigrantów znam podstawowe narzędzia w interwencji kryzysowej. Wiele lat byłam także wolontariuszką w pomocy socjalnej i pracowałam z rodzinami w kryzysie bezdomności, skrajnej biedy. Moje, obecne studia i ukończone dotychczasowe szkolenia pomógłby mi zdobyć ważną i przydatną wiedzę by już teraz móc pomagać innym. Z chęcią przeprowadzę Cię przez najbliższe, kryzysowe i trudne dla Ciebie miesiące pomocną ręką w atmosferze empatii, zrozumienia i wsparcia, dając Tobie potrzebne narzędzia do stawiania czoła napotykanym trudnościom. Jako niezależna osoba po traumatycznych przeżyciach, wiem jak takie fachowe i empatyczne wsparcie potrafi być potrzebne. Jak działam możesz zobaczyć np.na grupach wsparcia, które już od jakiegoś czasu prowadzę.